Zvládněte náročnou práci snadněji s řadou Hardware

Na to, že nám produkty společnosti Fiskars pomáhají a usnadňují práci v kuchyni a na zahradě jsme si jíž za ty roky zvykli. Nyní Vám však Fiskars díky nové řadě Hardware pomůže i u náročných prací.

Nože

Efektivního řezání lze docílit pouze s kvalitním ostrým nožem. Z tohoto důvodu Fiskars navrhl vysoce odolné nože s integrovaným brouskem té nejvyšší kvality přímo v pouzdře, které je součástí balení. Rukojeť nožů má skvělou ergonomii pro pohodlné používání nehledě na to, zda s nožem pracujete pár minut, nebo celý den. Vrchní část rukojeti je přizpůsobena pro údery, při potřebě hlubšího zářezu čepele do materiálu. Brousek v pouzdře je otočný, takže jej mohou přirozeně používat jak praváci, tak leváci. Čepele nožů jsou vyrobeny z nerezové oceli té nejvyšší kvality. Nože z řady Hardware jsou vysoce odolné a díky různým designům si snadno vyberete ten pravý pro daný úkol. V případě potřeby několika nožů najedou, můžete pouzdra spojit k sobě a orientovat se pouhým pohledem na různě barevné úderné plochy.

Nože hardware

Kladiva

Často velmi namáhavá a únavná práce, může být díky jedinečné konstrukci kladiv od společnosti Fiskars příjemná.
Unikátní systém snižuje přenos vibrací (až o 70 %) zachycením kinetické energie a redukuje tak namáhání paže. Díky ergonomicky tvarované úchopové části a skvěle vyváženému topůrku získáte maximální efektivitu v každém úderu. Masivní odolná konstrukce a prvotřídní materiály vzbuzují důvěru již při prvním pohledu. Příjemným překvapením pak může být magnetický držák pro snadné zatloukání, nebo zaoblené čelisti určené k vytahování hřebíků.

Kladivo materiály

Bourací palice

Indukcí kalená klínová hlava zajišťuje maximální soustředění destrukční síly a odklonění případných úlomků drceného materiálu pryč od uživatele. Druhá extra velká úderná plocha maximalizuje efektivitu úderu. Speciální systém kontroly nárazu ještě zvýší pohodlí uživatele. Biodynamická struktura topůrka poskytuje více opory a rozšířený konec zajišťuje více kontroly během úderu.

Bourací palice

Stavební sekera

Stavební sekera má indukcí kalenou údernou plochu, která je navržená pro vysokou odolnost. Hlava sekery je vyrobena z kvalitní kalené oceli s nerezově ošetřeným povrchem. Sekera má optimalizovanou konvexní štípací hlavu a systém kontroly nárazu pro větší pohodlí uživatele. Násada z materiálu Fiberglass je pokryta vrstvou oceli pro maximální sílu a stabilitu pracovní části. Speciálně navržená biodynamická struktura topůrka poskytuje více opory, kde je třeba a rozšířený konec poskytuje více kontroly během švihu.

Stavební sekera

Krumpáč

Krumpáč má speciálně navrženou biodynamickou strukturu násady, která poskytuje více opory kde je třeba a naopak. Pracovní část je vyrobena z kvalitní kalené oceli tvrzené indukcí s nerezovým povrchem. Násada z materiálu Fiberglass je pokryta vrstvou oceli pro maximální sílu a stabilitu pracovní části. Rozšířený konec topůrka poskytuje více kontroly během švihu.

Krumpáč

Díky promyšleným detailům jako je například možnost otočení brousku u nožů, jejich spojení pro lepší přenášení nebo magnetický držák usnadňující zatloukání hřebíků nám nástroje z řady Hardware udělají radost při každé možnosti použití.
Poskytována pětiletá záruka je již téměř standardem pro tuto značku.

Kladivo