Rotisser - luxus do vaší kuchyně

Nechte se každodenně hýčkat při, přípravě vašich oblíbených pokrmů, díky nádobí z řady Rotisser.

Prémiové nádobí z řady Rotisser vás každodenně potěší svým moderním designem, oceněným mnoha prestižními cenami, a perfektním zpracováním každého detailu. Nádobí je vyrobeno z lehkého hliníku, který ideálně rozvádí teplo napříč celým hrncem, nebo pánví. Potraviny tedy budou rovnoměrně prohřáté po celé ploše. Madla z nerezové oceli jsou navržena tak, aby při použití na sporáku zůstávala stále chladná a s nádobím se dalo manipulovat bez ochranných pomůcek. Díky moderním materiálům a pečlivě navrženému tvaru bude ohřívání jídla až o 50% rychlejší a až o 30% efektivnější.

Rotisser produkty

Hrnce a rendlíky

Černé designové hrnce jsou doplněny o přesně padnoucí nerezovou pokličku, která v sobě má prostup na odvod páry. Inovativní povrch Hardtec Superior zajišťuje, aby se jídlo při vaření nepřichytávalo a zároveň slibuje snadné mytí. Díky kvalitním kovovým materiálnům lze toto nádobí používat i v troubě bez obav z poničení. Zapékací mísa je proto vhodným doplněním klasického sortimentu.

Rendlík Rotisser

Pánve

Pro mnohé kuchaře je pánev tím nejdůležitějším pomocníkem, abychom si mohli vybrat vždy tu správnou, jsou k dispozici tři rozměry (24, 26 a 28cm). Abychom se nemuseli o nic starat je veškeré nádobí z řady Rotisser přizpůsobeno pro všechny typy sporáků a nic nenamítá proti mytí v myčce na nádobí. Zárukou té nejvyšší kvality je výroba přímo ve Finsku, domovské zemi Fiskars.

OPTIHEAT™

Stále Vám přijde, že by vaše nádobí mohlo být ještě chytřejší?
Odpovědí jsou produkty s nenápadným označením OH™. Funkce, která je speciálně vyvinuta pro indukční desky, chrání váš pokrm před nechtěným přehřátím.