PF 2022

Shrnutí uplynulého roku, informace o změnách, které nás čekají v nejbližší době a poděkování za spolupráci.

banner

Shrnutí téměř uplynulého roku 2021

Asi skoro všichni jsme do letošního roku vstupovali s nadějí, že dojde k určité stabilizaci a uklidnění po náročném období spojeným s příchodem pandemie. Výrobci nás na začátku roku ujišťovali, že během následujících týdnů dojde k vyřešení problémů s nedostupností většiny výrobků a vše se začne vracet do normálního režimu. Avšak brzo se ukázalo, že tyto problémy nejenže přetrvávají, ale ještě se navyšují.

S tímto jsme se ale nechtěli smířit a začali jsme plánovat, jak co nejvíce eliminovat nedostatky v dodávkách od výrobců a jak co nejvíce toho vyřešit bez dopadu na zákazníky. V rámci zachování, co nejlepších služeb, jsme v průběhu roku otevřeli mnoho projektů, u nichž bychom Vám rádi představili alespoň čtyři nejzásadnější:

Systém čárových kódů:

Konečně jsme udělali zásadní rozhodnutí a naplno se začali věnovat implementaci čárových kódů do našeho skladu. Tento projekt není zdaleka dokončený a neustále v něm probíhají různé změny, ale již můžeme potvrdit, že 99 % všech požadavků je zpracováváno přes čtečky čárových kódů.

Webový portál:

Na našem portále probíhá vývoj kontinuálně a každý měsíc se na něm něco mění. Mnoho změn je pouze pod povrchem tak, že je uživatel není schopen zaznamenat, ale v červenci se nám podařilo přejít na úplně novou verzi, kde došlo i ke změně designu.

Informace o nedodaných položkách:

Bohužel se stalo pravidlem, že mnoho položek je aktuálně nedostupných a mnohdy trvá i několik týdnů, než se nám je podaří zajistit. Z tohoto důvodu jsme implementovali systém, který v týdenních cyklech prochází nedodávky a posílá email s aktuálním stavem.

Nové prostory a sklady:

Abychom byli schopni co nejpružněji reagovat na všechny požadavky, je potřeba vytvořit dostatečné zásoby jednotlivých výrobků. V současné době jsme, ale byli limitováni skladovými prostory, do kterých se nám tak obrovské množství materiálu nevešlo. Proto na přelomu roku 2021/2022 bude probíhat stěhování no nových prostor, které by měly naši skladovou kapacitu navýšit o více jak 100 %.

Víme, že tyto změny občas přinášejí nechtěné komplikace, a bohužel některé z nich pocítili i naši zákazníci, ale věříme, že neustálým vývojem a pohledem kupředu se nám podaří posunout naše služby zase o něco výše.

Začátek roku 2022

Na přelom roku je naplánováno stěhování do nových prostor a je možné že v prvních dvou týdnech bude provoz omezen. Děláme maximum pro to, aby vše proběhlo hladce a co nejrychleji.

Můžete se také těšit na novinky v nabídce Fiskars, které pro rok 2022 vypadají velmi lákavě.

Nůž

Poděkování

Jako poslední, ale nejdůležitější věc, bychom Vám rádi poděkovali za přízeň a důvěru, kterou v nás vkládáte. Velmi si vážíme naší spolupráce a rádi bychom Vám do nového roku popřáli nejen mnoho obchodních úspěchů, ale i spokojenost v osobním životě.

banner