Nejsou hrábě jako hrábě

Myslíte si, že víte jak vypadají hrábě? Fiskars Vám možná ukáže že ne vše vypadá tak, jak si představujeme…

Promo

Univerzální hrábě

Toto je asi nejčastější typ hrábí, s kterými se běžně setkáváme. Výborně se hodí pro přípravu záhonů i na hrabání listí a mechu. Čepel má praktickou hranu určenou k zarovnání povrchu záhonu, nebo k zakrytí semínek. V sortimentu můžeme najít tyto hrábě buď v základní řadě Solid™ (dodávané jak v kompletu s násadou, tak jako samostatnou čepel), nebo můžeme zvolit verzi z pokrokové řady QuikFit™ určené pro násadu velikosti L 1000661.

Univerzální hrábě

Hrábě na listí

Poněkud rozsáhlejší nabídku najdeme u švédských hrábí určených pro hrabání listí, nebo posekané trávy. Zde si můžeme vybrat ze čtyř velikostí, od Hrábí Solid™ XL 1015645 určených pro rychlé shrabání velké plochy, až po Hrábě QuikFit™ S navržených pro přesné a pohodlné vyhrabávání v těžko dostupných a úzkých místech. Nabídku také doplňují hrábě o velikosti L z řad Ergonomic™ a Light™, které nabízejí netradiční vzhled a lehkou hmotnost (v případě 1019606) a o něco širší záběr v případě hrábí 1000660.

Hrábě na listí

Kovové hrábě na hlínu

Ideální alternativa pro přípravu půdy před setbou, urovnávání záhonů, mulčování a další běžné práce na zahrádce. Široká nabídka ze tří různých velikostí a čtyř odlišných řad umožňuje každému vybrat si to pravé pro jeho styl práce.

Kovové hrábě

Speciální hrábě QuikFit™

Řada QuikFit™ je proslulá svou variabilitou a ani u hrábí tomu není jinak. K standardní nabídce totiž doplňuje další čtyři typy čepelí:
Kovové hrábě pro vyhrabování mechu a posekané trávy z trávníků - po případ že se budete potřebovat dostat do menších prostor jsou k dispozici i v úzké verzi.
Široké hrábě s hroty z kalené uhlíkové oceli ke sběru listí a posekané trávy z velkých ploch.
Provzdušňovací hrábě k účinnému odstranění mechu a uschlé trávy pomocí masivních naostřených prstů.

Speciální hrábě

Jak vidíme nabídka hrábí je velmi pestrá a umožňuje zvolení správné čepele pro každou práci, která nás čeká. Záleží již pouze na nás, zda dáme přednost funkční kvalitě v podobně řady Solid™, rozmanité nabídce a pohodlnému kapkovitému tvaru násady v podobě výměnného systému QuikFit™ nebo nás zaujme přitažlivý design řady Light™.