Nejsou hrábě jako hrábě

Promo

Univerzální hrábě

Toto je asi nejčastější typ hrábí, s kterými se běžně setkáváme. Výborně se hodí pro přípravu záhonů i na hrabání listí a mechu. Čepel má praktickou hranu určenou k zarovnání povrchu záhonu, nebo k zakrytí semínek. V sortimentu můžeme najít tyto hrábě buď v základní řadě Solid™ (dodávané jak v kompletu s násadou, tak jako samostatnou čepel), nebo můžeme zvolit verzi z pokrokové řady QuikFit™ určené pro násadu velikosti L 1000661.

Univerzální hrábě

Hrábě na listí

Poněkud rozsáhlejší nabídku najdeme u švédských hrábí určených pro hrabání listí, nebo posekané trávy. Zde si můžeme vybrat ze čtyř velikostí, od Hrábí Solid™ XL 1015645 určených pro rychlé shrabání velké plochy, až po Hrábě QuikFit™ S navržených pro přesné a pohodlné vyhrabávání v těžko dostupných a úzkých místech. Nabídku také doplňují hrábě o velikosti L z řad Ergonomic™ a Light™, které nabízejí netradiční vzhled a lehkou hmotnost (v případě 1019606) a o něco širší záběr v případě hrábí 1000660.

Hrábě na listí

Kovové hrábě na hlínu

Ideální alternativa pro přípravu půdy před setbou, urovnávání záhonů, mulčování a další běžné práce na zahrádce. Široká nabídka ze tří různých velikostí a čtyř odlišných řad umožňuje každému vybrat si to pravé pro jeho styl práce.

Kovové hrábě

Speciální hrábě QuikFit™

Řada QuikFit™ je proslulá svou variabilitou a ani u hrábí tomu není jinak. K standardní nabídce totiž doplňuje další čtyři typy čepelí:
Kovové hrábě pro vyhrabování mechu a posekané trávy z trávníků - po případ že se budete potřebovat dostat do menších prostor jsou k dispozici i v úzké verzi.
Široké hrábě s hroty z kalené uhlíkové oceli ke sběru listí a posekané trávy z velkých ploch.
Provzdušňovací hrábě k účinnému odstranění mechu a uschlé trávy pomocí masivních naostřených prstů.

Speciální hrábě

Jak vidíme nabídka hrábí je velmi pestrá a umožňuje zvolení správné čepele pro každou práci, která nás čeká. Záleží již pouze na nás, zda dáme přednost funkční kvalitě v podobně řady Solid™, rozmanité nabídce a pohodlnému kapkovitému tvaru násady v podobě výměnného systému QuikFit™ nebo nás zaujme přitažlivý design řady Light™.