Fiskars Xact™

Seznamte se s nejnovějším nářadím pro práci s půdou od Fiskars. Zamilujete se do jeho designu, lehkosti a pracovního výkonu tak moc, že s ním nebudete chtít přestat pracovat.

Fiskars věří, že všechny nástroje a to i ty nejjednodušší, lze vyrobit lépe a chytřeji. Jako výrobce těch nejlepších seker na světě obrátitl svou pozornost na rýče, lopaty a vidle, aby vytvořil nářadí, které dokonale kombinuje odolnost s malou hmotností a ergonomickým designem. Ale nezůstaňme jen u slov - uchopte nářadí Xact™ a zjistěte, jak snadné je nechat se jím unést.

Xact

Design

Fiskars přinesl revoluci do principů navrhování tohoto klasického nářadí a přišel s něčím lepším, chytřejším, co se snadněji používá a je efektivnější. Všechno nářadí v řadě Fiskars Xact™ je výsledkem rozsáhlého testování materiálů, konstrukce, ergonomie a výkonnosti. Výsledky hovoří samy za sebe. Konstrukce z kompozitu a oceli jsou lehké a zároveň mají perfektní ergonomii, která snižuje svalové napětí a zvyšuje efektivitu práce. Výběr mezi střední a velkou velikosti rýčů a vidlí umožňuje uživateli vybrat si to správné nářadí pro každého.

Jak byste se mohli nechat unést rytím na zahradě, když je to většinou tak náročná práce? Rýče Fiskars Xact™ mají navrch před konkurencí, díky své unikátně lehké a přitom odolné konstrukci a speciálně navrženému designu, který činí z rytí, sázení a zarovnávání záhonů čirou radost.

Rýče

Rýč špičatý Fiskars Xact™ má mimořádně silnou, ostrou čepel a neklouzavou nášlapnou plochu k pronikání do tvrdé půdy. Tento velký rýč je vhodný pro vyšší uživatele (175 - 195 cm). Rýč špičatý Fiskars Xact™ je revolučním přepracováním tohoto běžného zahradního nářadí. Rýč, který přichází také ve střední velikosti pro menší uživatele (M), má nový inovativní design čepele vyrobené z odolné bórové oceli, pevně přivařené k elegantní ocelové a kompozitové násadě. Je lehký, tuhý a odolný. Extra silná a ostrá čepel s neklouzavou nášlapnou plochou je ideální pro pronikání do tvrdé půdy a jeho Push-Pull rukojeť dává jistotu při ovládání rýče.

Rýč Xact

Vidle

Vidle rycí Xact™ se vyrábí ve velikosti L & M. Vidle mají mimořádně pevné a ostré hroty. Jsou ideální pro uvolnění a převracení zhutněné zeminy. Ostré hroty vyrobené odolné z bórové oceli, elegantní ocelová a kompozitní násada doplněná širokým pohodlným držadlem Push-Pull (zatlač-zatáhni) zajišťují menší námahu a pohodlí při práci.
Vidle kompostové Fiskars Xact™, jak již název napovídá, jsou ideálním řešením pro kompostování a přemisťování hnoje. Široce rozložené pevné ocelové hroty jsou ideální pro zvedání objemných materiálů.

Vidle XactLopata

Tato krásně provedená lopata s dlouhou násadou, pevnou a širokou čepelí je ideální pro přehazování sypkého materiálu. Lopata Fiskars Xact™ má lehkou ocelovo-kompozitní násadu pevně spojenou se širokou ocelovou čepelí, která rychle a účinně přesune materiál. Ovládání a pohodlné držení je zajištěné díky velkému ergonomickému držadlu Push-Pull ve tvaru D s neklouzavým lemováním SoftGrip™.

Lopata Xact

Vytrhávač

Vytrhávače plevele jsou důmyslným vynálezem pro snadné a ekologické odstranění plevelů z vašeho trávníku. Vytrhávače Fiskars mají čelisti z kvalitní nerezové oceli, díky nimž snadno uchopíte plevel i s kořeny, bez potřeby ohýbat záda. Celý plevel následně snadno vytáhnete. Vytrhávače jsou ideální pro použití proti pampeliškám, bodlákům nebo i jiným plevelům. Zbavte se plevele třemi jednoduchými kroky: zašlápněte hroty vytrhávače kolem plevele - přitažením přes páku plevel vytáhněte - vyhazovačem odhoďte plevel.

Vytrhavač Xact