Chcete víc? Zvolte Fiskars Quantum™

Nejvybranější skandinávský design ruku v ruce s převratnou inovací dal vzniknout úžasně pohodlným nástrojům, které se stanou pokladem každého nadšeného zahrádkáře.

Prořezávání a prostřihování jsou náročné úkoly, které vyžadují odolné nástroje. A právě na to bylo myšleno během prací na řadě Fiskars Quantum™, využívající proslulé severské konstrukční umění a jedinečnou technologii Fiskars TruGrip™. Proto jsou nástroje promyšleně funkční a výborně se s nimi pracuje. Kvalita nářadí je oceněna mnoha cenami a mimo jiné celá řada získala titul Red Dot Best of the Best.

Quantum

Nůžky na silné větve

Prémiové nůžky Fiskars Quantum™ jsou příkladem přírodní krásy a designu. Tyto nůžky se chlubí vysokým komfortem při práci, konstrukcí s lehkým, ale pevným hliníkovým tělem, precizně vybroušenými čpelemi z kalené oceli a jedinečnými korkem vykládanými držadly. Pro stříhání tvrdých suchých větví jsou vyráběny jednočepelové nůžky ve velikosti L. Mezi používanějšími doučepelovými nůžkami si můžete zvolit ze tří velikostí. Nůžky jsou vybaveny speciálním mechanismem PwerGear™, který snižuje námahu a zrychluje stříhání.

Quantum 1001438

Zahradní nůžky P100

Tyto nůžky jsou ideální pro střih čerstvých větviček a výhonů až do průměru 26mm. Perfektní střih je zajištěn díky dokonalému vybroušení kalených čepelí TrueEdge™.  Speciální povlak čepelí snižující tření, zaručuje přesný střih a usnadňuje čištění. Praktický zámek čepelí se snadno ovládá jak levákům, tak pravákům. Dokonalost těmto nůžkám dodává stavitelný přítlak čepelí, který zajisti optimální střih.

Quantum P100

Nůžky na živý plot HS102 

Nůžky jsou ideální pro komfortní zastřihování živých plotů a křovin. Patentovaná technologie PowerGear™ umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Korkový povrch držadel TruGrip™ a vložený oranžový pruh z materiálu SoftGrip™ z vnitřní strany držadel přináší úžasný komfort při práci. Pružné dorazy tlumí rázy při dostřižení.

Quantum HS102