Gerber - uvedení

Již téměř 80 let jsou v Portlandu ve státě Oregon (USA) navrhovány nože, mačety a další nástroje, které jsou pověstné svou kvalitou a výdrží po celém světě.

Stejně jako uživatelé produktů Gerber je i sama společnost nezastavitelná. Desítky let odhodlání a inovací ji přivedly až sem. Dnes jsou výrobky již mnohem více než "ostré čepele". Všechny produkty Gerber pro řešení problémů a přežití v divočině jsou navrženy s ohledem na unikátní potřeby daných činností.
Gerber je americká značka založená v roce 1939 v Portlandu, jejíž nástroje jsou známé po celém světě. Svou oblibu si vydobyla především u lovců, dobrodruhů a vojáků. Veškeré produkty jsou navrhovány přímo v Portlandu a mnohé z nich se tam i vyrábí. Díky rozsáhlé distribuční síti jsou nabízeny ve spoustě specializovaných prodejen přímo spotřebitelům. Bez ohledu na to, kde si svůj produkt, který nese jméno Gerber, zakoupíte, získáte legendárně kvalitní nástroj podpořený 25ti letou zárukou. Kvalita, spolehlivost a inovace jsou již přes 70 let očekávány zákazníky od nových produktů Gerber. A je jedno, zda jsou používány k ušetření času, záchranu dne nebo záchranu života, Gerber má vždy to pravé.

Gerber

Historie

Když Joseph R. Gerber svou mladou společnost Gerber Legendary Blades popsal jako "narození firmy, která se rozrostla do velkých měřítek", byla to pravda, avšak jistě podhodnocená. Co začalo v roce 1939 jako malá dávka ručně vyráběných příborů, které byly určeny jako luxusní dárky, se změnilo na tisíce maloobchodních poboček po celé zemi. Do roku 1960 se Gerber stal jedním z nejdůvěryhodnějších jmen ve světě nožů.
Nyní, více než 70 let od založení, Gerber stále pokračuje v růstu - založený na stejných principech, které vedly firmu Josepha R. Gerbera. Gerber je společnost zabývající se výrobou nožů a nástrojů, kombinující vysoce kvalitní materiály a inovativní konstrukci, které zvyšují jejich životnost. Elegantní nerezové nože z 50. a 60. let (Magnum Hunter) zrodily dnešní zavírací nože s otevřeným rámem (Remix). Gerber však už není jen společností vyrábějící nože. Multifunkční nářadí, ruční pily, mačety, světlomety, svítilny a soupravy pro přežití – to jsou nejnovější počiny, které Gerber přináší se stejnými standardy kvality a designu, jaké známe z výroby nožů.

Paraframe I

Gerber navrhuje a vyrábí řadu multitoolů, které jsou navrženy tak, aby řešily každodenní úkoly a požadavky. Řada víceúčelových nástrojů Gerber obsahuje otevírací nástroje, tradiční multifunkční nástroje, nástroje do kapsy a speciální nástroje pro jakýkoliv den. S multifunkčním nástrojem Gerber jste nezastavitelní.